У ДТП на Рівненщині потрапили росіяни
Фото і відео зі знаком
не рекомендується для перегляду неповнолітнім
// 20.06.2012
теги: ДТП, іноземці, автомобілі
У ДТП на Рівненщині потрапили росіяни
Іноземці потрапили в аварію на Рівненщині. Це сталося на автодорозі Київ-Чоп. Росіяни, автомобілем Форд Фокус повертались із відпочинку, а в результаті опинилися у лікарні. За попередньою інформацією, саме 27-річний Чінгіз, керуючи легковиком не врахував дорожньої обстановки і на шаленій швидкості влетів у КамАЗ.
На момент зіткнення в салоні Форд Фокус було троє людей. Травми отримала 74 річна пасажирка Сара, з яким потрапила у травматологічне відділення Дубенської районної лікарні. Водії КамАЗу, легковика та пасажири Форту не постраждали. Володимир, який керував вантажівкою каже, усе сталося миттєво.
Зараз усі обставини дорожньо-транспортної пригоди з’ясовує слідство. Тим часом державтоінспектори озвучують сумну статистику. За два роки саме на цьому відрізку дороги сталося 16 аварій, 2 людей загинуло, 19-еро – отримали травми. Правоохоронці області ще раніше направили звернення до Держагентства автомобільних доріг України, з проханням зробити цю ділянку дороги Київ-Чоп безпечнішою.
попередній матеріал список наступний матеріал gt