Назар Горук: “Україна опинилася в небезпеці"


Обласна організація ВО “Свобода” закликає до рішучих дій протесту через ухвалення антидержавного закону про мови.

– Україна опинилася в небезпеці, – заявив голова облорганізації “Свободи” Назар Горук (на фото). – Це вже крайні межа, далі терпіти знущання з нашої держави, з мови не можна. Ми оголосили про початок акції в Чернівцях – завтра, 5-го квітня.

Також Чернівецька «Свобода» оголошує мобілізацію патріотів на поїздку в Київ для захисту української мови.

– Ми закликаємо всіх не стояти осторонь цих подій і долучатися до наших акцій, як в Києві так і в Чернівцях, – сказав на прес-конференції заступник голови обласної організації Олег Дяконюк.

Зокрема планується поїздка в Київ, сьогодні ввечері. Кожен бажаючий поїхати може зателефонувати за тел. 55-90-22 і отримати вичерпну інформацію стосовно поїздки. Також свободівці проведуть акцію протесту в Чернівцях, це будуть марш та мітинг. Збір на марш о 12.00 на вул. Шевченка 7, а мітинг розпочнеться о 13.00 під стінами облдержадміністрації.